28 Mayıs 2018 12:28

Aile Konak Hastanesi Kadrosunu Genişletiyor

Özel Gölcük Aile Konak Hastanesi, uzman kadrosuna kattığı 4 doktoru basına tanıttı. İdari amir Şahin Talus, bünyelerindeki çalışmalarla sağlık turizmine önem vereceklerini dile getirdi.

13 Haziran'da açılışı yapılan Özel Gölcük Aile Konak Hastanesi, uzman kadrosunu sürekli genişletiyor. Hastanede son olarak Beyin Cerrahi Kliniği'nde Op. Dr. Bülent Yıldız, Üroloji Kliniği'nde Op. Dr. Tahir Kudret Sönal, Ortopedi Kliniği'nde Op. Dr. Erkan Güner ve Biyokimya Bölümü'nde de Uzm. Dr. Süheyl Özdemir hasta kabulüne başladı.

Havaalanından Servis

İl dışında olan Uzm. Dr. Süheyl Özdemir haricinde, kadroya dahil olan doktorların katıldığı basın toplantısında konuşan Özel Gölcük Konak Hastanesi İdari Amiri Şahin Talus, "Kadromuzu güçlendirdikçe hedeflerimize ulaşırız. Bu bölgede büyük bir açığı kapattığımıza inanıyoruz. Yalova ve Bolu'dan bile hastalarımız geliyor" dedi ve yurt dışından gelecek hastalar için havaalanından servis kaldırmayı düşündüklerini belirtti.
 
Yoğun Bakım Ücretsiz

Hastane ile ilgili bilgiler veren Talus, "Yoğun bakım için hiçbir ücret talep etmiyoruz. Devlet hastanesinden bile yoğun bakım bölümümüz için hasta aldık" şeklinde konuştu ve 22 Eylül'de plastik cerrahi ekibinin saç ekimi işlemine başlayacaklarını ve bu adımla sağlık turizmine katkı sağlamayı amaçladıklarını duyuran Talus, İngilizce bilen kadro ile hizmet verdiklerini ifade etti. Hilal GÜDÜCÜ
 
Op. Dr. Bülent YILDIZ Kimdir?

Beyin Cerrahisi Kliniği'nde hasta kabulüne başlayan Op. Dr. Bülent Yıldız, 1962 Doğubeyazıt doğumlu. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Yıldız, uzmanlığını Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi'nde tamamladı. En son çalıştığı İzmit Devlet Hastanesi'nden emekli olan Yıldız, İngilizce biliyor. Evli ve iki çocuk babası.

Op. Dr. Tahir SÖNAL Kimdir?

Üroloji Kliniğinde göreve başlayan Op. Dr. Tahir Sönal, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olup uzmanlığını Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı. Kocaeli Devlet Hastanesi'nde emekli olarak Özel Gölcük Aile Hastanesi'ne gelen Sönal'ın, 'prostat kanseri' tedavisinde kullanılan yeni metotlar konusunda yayınları bulunmakta.
 
Op. Dr. Erkan GÜNERİ Kimdir?

Erkan Güneri, en son İzmit Devlet Hastanesi'nde çalışmış olup istifa ederek Aile Hastanesi kadromuza katıldı.
 
Uzm. Dr. Süheyl ÖZDEMİR Kimdir?

Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Biyokimya Uzmanı  olan Süheyl Özdemir, yüksek ihtisasını Kardiyoloji Yoğun Bakımı'nda, biyokimya ihtisasını ise Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde yaptı.