28 Mayıs 2018 12:23

Gölcük Belediyesi Geleneksel Sünnet Şöleni Özel Aile Konak´da Yapıldı

30 Ağustos Cumartesi günü Özel Gölcük Ailekonak Hastanesi ile Gölcük Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen toplu sünnet töreni gerçekleşti.  Ailekonak' ın  uzman ekibi tarafından profesyonel  ve steril şartlarda gerçekleştirilen sünnetlere  Dr. Şahin TALUS  da katıldı ve çocuklarla bizzat ilgilendi. Dr. Şahin TALUS: "Gölcük Ailekonak Hastanesi olarak sünnet organizasyonu kapsamında 74 çocuğun sünnetini ücretsiz olarak gerçekleştirdik. Gölcük Belediyesi ile birlikte halkımıza bu hizmeti sunmaktan dolayı mutluyuz." dedi. Sünnet için bekleyen çocukları sakinleştirme görevi  de yine Ailekonak ekibine düştü. Çocukların heyecanlı bekleyişleri görülmeye değerdi.  Sünnetin sonunda çocuklar, "cesaret belgeleri"  ile birlikte taburcu edildi.

Başkan Ellibeş, Sünnet Olan Çocuklara Moral Ziyaretinde Bulundu

İlçe genelindeki Mahallerde tespit edilen İhtiyaç sahibi olan ailelerin çocuklarından toplam 74 çocuk sünnet olarak mutlu sona ulaştı. Aileler Gölcük Belediyesinin bu anlamlı organizasyonu için Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'e teşekkür ettiler.
 
Bu yılki Sünnet kesimleri Özel Aile Konak Hastanesinde Dr. Şahin Talus ve ekibi tarafından yapıldı. Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş geçen yıllarda olduğu gibi Sünnet kesim Programında sünnet olacak çocukları yalnız bırakmayarak onlara moral verdi.