06 Ağustos 2018 23:55

GÖLCÜKLÜ ÇOCUKLAR, AİLE KONAK HASTANESİ’NDE SÜNNET OLDU!

 

Özel Gölcük Aile Konak Hastanesi ile Gölcük Belediyesi’nin birlikte düzenlediği Geleneksel Sünnet Şöleni’nde bu yıl toplam 85 çocuk sünnet edildi.

Özel Gölcük Aile Konak Hastanesi’nin uzman ekibi tarafından Gölcük Aile Tıp Merkezi’nde profesyonel ve steril şartlarda gerçekleştirilen sünnetlere Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus da katıldı. Çocuklarla bizzat ilgilenen Talus, “Özel Gölcük Aile Konak Hastanesi olarak sünnet organizasyonu kapsamında 85 çocuğun sünnetini ücretsiz olarak gerçekleştirdik. Gölcük Belediyesi ile birlikte uzun yıllardır halkımıza bu hizmeti sunuyoruz ve sunmaya da devam edeceğiz” dedi. Sünnet için bekleyen çocukları sakinleştirme görevi de yine hastane ekibine düştü. Çocukların ve ailelerinin heyecanlı bekleyişleri görülmeye değerdi. Sünnetin sonunda çocuklar, hastane tarafından verilen “Cesaret Belgesi” ile birlikte taburcu edildiler.

 

GÖLCÜK BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ELLİBEŞ’TEN

ÇOCUKLARA MORAL ZİYARETİ

 Sabahın erken saatlerinde başlayan operasyonlar da çocuklar hastaneye Gölcük Belediyesi tarafından verilen sünnet kıyafetleri ile geldiler. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş de sünnet olan çocukları ve ailelerini gezerek hem geçmiş olsun dileklerini iletti hem de çocuklara moral verdi. Başkan Ellibeş, “Gölcük Belediyesi olarak her sene geleneksel sünnet şölenimizin son aşaması olan sünnet kesim merasimini bu senede gerçekleştirdik. Bu anlamda bizlere yardımcı olan Özel Gölcük Aile Konak Hastanesi’ne ve görev yapan doktorlarımıza gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

 İhtiyaç sahibi ailelerin çocuklarından oluşan toplam 85 çocuk ve aileleri sünnet sonrası Başkan Mehmet Ellibeş ve Özel Gölcük Aile Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus’a teşekkürlerini ilettiler.